EspañolEnglishEuskera

Cursos y actividades

del 21 de febrero al 13 de abril de 2022

Curso Monitor de tempo libre. HOMOLOGADO POLA XUNTA DE GALICIA.

  • Lugo

  • Presencial

  • Cursos de centros

  • del 21 de febrero al 13 de abril de 2022

Esta actividad no está aprobada y por lo tanto su contenido es susceptible de modificación o invalidez.
Presencial
del 21 de febrero al 13 de abril de 2022

Curso Monitor de tempo libre. HOMOLOGADO POLA XUNTA DE GALICIA.

Imprimir PDF

TÍTULO MONITOR DE TEMPO LIBRE HOMOLOGADO POLA XUNTA DE GALICIA.

A ERTL é unha escola de tempo libre habilitada pola Xunta de Galicia que está inscrita e autorizada no Rexistro de Escolas de Tempo Libre co número G-42 e que vén desenvolvendo nos últimos anos accións formativas dentro e fóra de Galicia, entre outros:

Lugar y fechas
Del 21 de febrero al 13 de abril de 2022

Lugar:

Centro Asociado UNED Lugo.


Horas
Horas lectivas: 500
Presencial
Esta actividad se desarrolla presencialmente.
Programa
  • lunes, 21 de febrero
    • 16:00-21:00 h. Clase presencial
      1.   O Xogo
      2.   Campismo e Acampada
      3.   Animación á lectura
      4.   Recursos para o tempo libre: veladas e cancións
      5.   Animación teatral
      6.   Manualidades no tempo libre
      7.   Medios Audiovisuais
      8.   Animación Deportiva
      9.   Educación Ambiental
      10. Diversidade Funcional
      11. Socorrismo, primeiros auxilios, alimentación e nutrición
      12. Dinámicas de grupo
      13. Metodoloxía Educativa
      14. Programación
      15.  Xestión de Recursos Emocionais
       
      • Ponentes Escola Rural de Tempo Libre 
  • martes, 22 de febrero
    • 16:00-21:00 h. Clase presencial
      1.   O Xogo
      2.   Campismo e Acampada
      3.   Animación á lectura
      4.   Recursos para o tempo libre: veladas e cancións
      5.   Animación teatral
      6.   Manualidades no tempo libre
      7.   Medios Audiovisuais
      8.   Animación Deportiva
      9.   Educación Ambiental
      10. Diversidade Funcional
      11. Socorrismo, primeiros auxilios, alimentación e nutrición
      12. Dinámicas de grupo
      13. Metodoloxía Educativa
      14. Programación
      15.  Xestión de Recursos Emocionais
      • Ponentes Escola Rural de Tempo Libre 
  • miércoles, 23 de febrero
    • 16:00-21:00 h. Clase presencial
      1.   O Xogo
      2.   Campismo e Acampada
      3.   Animación á lectura
      4.   Recursos para o tempo libre: veladas e cancións
      5.   Animación teatral
      6.   Manualidades no tempo libre
      7.   Medios Audiovisuais
      8.   Animación Deportiva
      9.   Educación Ambiental
      10. Diversidade Funcional
      11. Socorrismo, primeiros auxilios, alimentación e nutrición
      12. Dinámicas de grupo
      13. Metodoloxía Educativa
      14. Programación
      15.  Xestión de Recursos Emocionais
      • Ponentes Escola Rural de Tempo Libre 
  • jueves, 24 de febrero
    • 16:00-21:00 h. Clase presencial
      1.   O Xogo
      2.   Campismo e Acampada
      3.   Animación á lectura
      4.   Recursos para o tempo libre: veladas e cancións
      5.   Animación teatral
      6.   Manualidades no tempo libre
      7.   Medios Audiovisuais
      8.   Animación Deportiva
      9.   Educación Ambiental
      10. Diversidade Funcional
      11. Socorrismo, primeiros auxilios, alimentación e nutrición
      12. Dinámicas de grupo
      13. Metodoloxía Educativa
      14. Programación
      15.  Xestión de Recursos Emocionais
      • Ponentes Escola Rural de Tempo Libre 
  • viernes, 25 de febrero
    • 16:00-21:00 h. Clase presencial
      1.   O Xogo
      2.   Campismo e Acampada
      3.   Animación á lectura
      4.   Recursos para o tempo libre: veladas e cancións
      5.   Animación teatral
      6.   Manualidades no tempo libre
      7.   Medios Audiovisuais
      8.   Animación Deportiva
      9.   Educación Ambiental
      10. Diversidade Funcional
      11. Socorrismo, primeiros auxilios, alimentación e nutrición
      12. Dinámicas de grupo
      13. Metodoloxía Educativa
      14. Programación
      15.  Xestión de Recursos Emocionais
      • Ponentes Escola Rural de Tempo Libre 
  • miércoles, 2 de marzo
    • Clase en liña.
       
      1.      Psicoloxía
      2.      Socioloxía e Asociacionismo
      3.      Adolescencia, drogodependencia e sexualidade.
      4.      Lexislación
      5.      Novas tecnoloxías no tempo libre
      • Ponentes Escola Rural de Tempo Libre 
  • jueves, 3 de marzo
    • Clase online.
       
      1.      Psicoloxía
      2.      Socioloxía e Asociacionismo
      3.      Adolescencia, drogodependencia e sexualidade.
      4.      Lexislación
      5.      Novas tecnoloxías no tempo libre
      online
      • Ponentes Escola Rural de Tempo Libre 
  • viernes, 4 de marzo
    • Clase online.
       
      1.      Psicoloxía
      2.      Socioloxía e Asociacionismo
      3.      Adolescencia, drogodependencia e sexualidade.
      4.      Lexislación
      5.      Novas tecnoloxías no tempo libre
      online
      • Ponentes Escola Rural de Tempo Libre 
  • lunes, 7 de marzo
    • 16:00-21:00 h. Clase presencial
      1.   O Xogo
      2.   Campismo e Acampada
      3.   Animación á lectura
      4.   Recursos para o tempo libre: veladas e cancións
      5.   Animación teatral
      6.   Manualidades no tempo libre
      7.   Medios Audiovisuais
      8.   Animación Deportiva
      9.   Educación Ambiental
      10. Diversidade Funcional
      11. Socorrismo, primeiros auxilios, alimentación e nutrición
      12. Dinámicas de grupo
      13. Metodoloxía Educativa
      14. Programación
      15.  Xestión de Recursos Emocionais
      • Ponentes Escola Rural de Tempo Libre 
  • martes, 8 de marzo
    • 16:00-21:00 h. Clase presencial
      1.   O Xogo
      2.   Campismo e Acampada
      3.   Animación á lectura
      4.   Recursos para o tempo libre: veladas e cancións
      5.   Animación teatral
      6.   Manualidades no tempo libre
      7.   Medios Audiovisuais
      8.   Animación Deportiva
      9.   Educación Ambiental
      10. Diversidade Funcional
      11. Socorrismo, primeiros auxilios, alimentación e nutrición
      12. Dinámicas de grupo
      13. Metodoloxía Educativa
      14. Programación
      15.  Xestión de Recursos Emocionais
      • Ponentes Escola Rural de Tempo Libre 
  • miércoles, 9 de marzo
    • 16:00-21:00 h. Clase presencial.
      1.   O Xogo
      2.   Campismo e Acampada
      3.   Animación á lectura
      4.   Recursos para o tempo libre: veladas e cancións
      5.   Animación teatral
      6.   Manualidades no tempo libre
      7.   Medios Audiovisuais
      8.   Animación Deportiva
      9.   Educación Ambiental
      10. Diversidade Funcional
      11. Socorrismo, primeiros auxilios, alimentación e nutrición
      12. Dinámicas de grupo
      13. Metodoloxía Educativa
      14. Programación
      15.  Xestión de Recursos Emocionais
      • Ponentes Escola Rural de Tempo Libre 
  • jueves, 10 de marzo
    • 16:00-21:00 h. Clase presencial.
      1.   O Xogo
      2.   Campismo e Acampada
      3.   Animación á lectura
      4.   Recursos para o tempo libre: veladas e cancións
      5.   Animación teatral
      6.   Manualidades no tempo libre
      7.   Medios Audiovisuais
      8.   Animación Deportiva
      9.   Educación Ambiental
      10. Diversidade Funcional
      11. Socorrismo, primeiros auxilios, alimentación e nutrición
      12. Dinámicas de grupo
      13. Metodoloxía Educativa
      14. Programación
      15.  Xestión de Recursos Emocionais
      • Ponentes Escola Rural de Tempo Libre 
  • viernes, 11 de marzo
    • 16:00-21:00 h. Clase presencial
      1.   O Xogo
      2.   Campismo e Acampada
      3.   Animación á lectura
      4.   Recursos para o tempo libre: veladas e cancións
      5.   Animación teatral
      6.   Manualidades no tempo libre
      7.   Medios Audiovisuais
      8.   Animación Deportiva
      9.   Educación Ambiental
      10. Diversidade Funcional
      11. Socorrismo, primeiros auxilios, alimentación e nutrición
      12. Dinámicas de grupo
      13. Metodoloxía Educativa
      14. Programación
      15.  Xestión de Recursos Emocionais
      • Ponentes Escola Rural de Tempo Libre 
  • lunes, 14 de marzo
    • 16:00-21:00 h. Clase presencial
      1.   O Xogo
      2.   Campismo e Acampada
      3.   Animación á lectura
      4.   Recursos para o tempo libre: veladas e cancións
      5.   Animación teatral
      6.   Manualidades no tempo libre
      7.   Medios Audiovisuais
      8.   Animación Deportiva
      9.   Educación Ambiental
      10. Diversidade Funcional
      11. Socorrismo, primeiros auxilios, alimentación e nutrición
      12. Dinámicas de grupo
      13. Metodoloxía Educativa
      14. Programación
      15.  Xestión de Recursos Emocionais
      • Ponentes Escola Rural de Tempo Libre 
  • martes, 15 de marzo
    • 16:00-21:00 h. Clase presencial.
      1.   O Xogo
      2.   Campismo e Acampada
      3.   Animación á lectura
      4.   Recursos para o tempo libre: veladas e cancións
      5.   Animación teatral
      6.   Manualidades no tempo libre
      7.   Medios Audiovisuais
      8.   Animación Deportiva
      9.   Educación Ambiental
      10. Diversidade Funcional
      11. Socorrismo, primeiros auxilios, alimentación e nutrición
      12. Dinámicas de grupo
      13. Metodoloxía Educativa
      14. Programación
      15.  Xestión de Recursos Emocionais
      • Ponentes Escola Rural de Tempo Libre 
  • miércoles, 16 de marzo
    • 16:00-21:00 h. Clase presencial.
      1.   O Xogo
      2.   Campismo e Acampada
      3.   Animación á lectura
      4.   Recursos para o tempo libre: veladas e cancións
      5.   Animación teatral
      6.   Manualidades no tempo libre
      7.   Medios Audiovisuais
      8.   Animación Deportiva
      9.   Educación Ambiental
      10. Diversidade Funcional
      11. Socorrismo, primeiros auxilios, alimentación e nutrición
      12. Dinámicas de grupo
      13. Metodoloxía Educativa
      14. Programación
      15.  Xestión de Recursos Emocionais
      • Ponentes Escola Rural de Tempo Libre 
  • jueves, 17 de marzo
    • 16:00-21:00 h. Clase presencial.
      1.   O Xogo
      2.   Campismo e Acampada
      3.   Animación á lectura
      4.   Recursos para o tempo libre: veladas e cancións
      5.   Animación teatral
      6.   Manualidades no tempo libre
      7.   Medios Audiovisuais
      8.   Animación Deportiva
      9.   Educación Ambiental
      10. Diversidade Funcional
      11. Socorrismo, primeiros auxilios, alimentación e nutrición
      12. Dinámicas de grupo
      13. Metodoloxía Educativa
      14. Programación
      15.  Xestión de Recursos Emocionais
      • Ponentes Escola Rural de Tempo Libre 
  • viernes, 18 de marzo
    • 16:00-21:00 h. Clase presencial.
      1.   O Xogo
      2.   Campismo e Acampada
      3.   Animación á lectura
      4.   Recursos para o tempo libre: veladas e cancións
      5.   Animación teatral
      6.   Manualidades no tempo libre
      7.   Medios Audiovisuais
      8.   Animación Deportiva
      9.   Educación Ambiental
      10. Diversidade Funcional
      11. Socorrismo, primeiros auxilios, alimentación e nutrición
      12. Dinámicas de grupo
      13. Metodoloxía Educativa
      14. Programación
      15.  Xestión de Recursos Emocionais
      • Ponentes Escola Rural de Tempo Libre 
  • lunes, 21 de marzo
    • 16:00-21:00 h. Clase presencial.
      1.   O Xogo
      2.   Campismo e Acampada
      3.   Animación á lectura
      4.   Recursos para o tempo libre: veladas e cancións
      5.   Animación teatral
      6.   Manualidades no tempo libre
      7.   Medios Audiovisuais
      8.   Animación Deportiva
      9.   Educación Ambiental
      10. Diversidade Funcional
      11. Socorrismo, primeiros auxilios, alimentación e nutrición
      12. Dinámicas de grupo
      13. Metodoloxía Educativa
      14. Programación
      15.  Xestión de Recursos Emocionais
      • Ponentes Escola Rural de Tempo Libre 
  • martes, 22 de marzo
    • 16:00-21:00 h. Clases presencial
      1.   O Xogo
      2.   Campismo e Acampada
      3.   Animación á lectura
      4.   Recursos para o tempo libre: veladas e cancións
      5.   Animación teatral
      6.   Manualidades no tempo libre
      7.   Medios Audiovisuais
      8.   Animación Deportiva
      9.   Educación Ambiental
      10. Diversidade Funcional
      11. Socorrismo, primeiros auxilios, alimentación e nutrición
      12. Dinámicas de grupo
      13. Metodoloxía Educativa
      14. Programación
      15.  Xestión de Recursos Emocionais
      • Ponentes Escola Rural de Tempo Libre 
  • miércoles, 23 de marzo
    • 16:00-21:00 h. Clase presencial.
      1.   O Xogo
      2.   Campismo e Acampada
      3.   Animación á lectura
      4.   Recursos para o tempo libre: veladas e cancións
      5.   Animación teatral
      6.   Manualidades no tempo libre
      7.   Medios Audiovisuais
      8.   Animación Deportiva
      9.   Educación Ambiental
      10. Diversidade Funcional
      11. Socorrismo, primeiros auxilios, alimentación e nutrición
      12. Dinámicas de grupo
      13. Metodoloxía Educativa
      14. Programación
      15.  Xestión de Recursos Emocionais
      • Ponentes Escola Rural de Tempo Libre 
  • jueves, 24 de marzo
    • 16:00-21:00 h. Clase presencial.
      1.   O Xogo
      2.   Campismo e Acampada
      3.   Animación á lectura
      4.   Recursos para o tempo libre: veladas e cancións
      5.   Animación teatral
      6.   Manualidades no tempo libre
      7.   Medios Audiovisuais
      8.   Animación Deportiva
      9.   Educación Ambiental
      10. Diversidade Funcional
      11. Socorrismo, primeiros auxilios, alimentación e nutrición
      12. Dinámicas de grupo
      13. Metodoloxía Educativa
      14. Programación
      15.  Xestión de Recursos Emocionais
      • Ponentes Escola Rural de Tempo Libre 
  • viernes, 25 de marzo
    • 16:00-21:00 h. Clase presencial.
      1.   O Xogo
      2.   Campismo e Acampada
      3.   Animación á lectura
      4.   Recursos para o tempo libre: veladas e cancións
      5.   Animación teatral
      6.   Manualidades no tempo libre
      7.   Medios Audiovisuais
      8.   Animación Deportiva
      9.   Educación Ambiental
      10. Diversidade Funcional
      11. Socorrismo, primeiros auxilios, alimentación e nutrición
      12. Dinámicas de grupo
      13. Metodoloxía Educativa
      14. Programación
      15.  Xestión de Recursos Emocionais
      • Ponentes Escola Rural de Tempo Libre 
  • lunes, 28 de marzo
    • 16:00-21:00 h. Clase presencial.
      1.   O Xogo
      2.   Campismo e Acampada
      3.   Animación á lectura
      4.   Recursos para o tempo libre: veladas e cancións
      5.   Animación teatral
      6.   Manualidades no tempo libre
      7.   Medios Audiovisuais
      8.   Animación Deportiva
      9.   Educación Ambiental
      10. Diversidade Funcional
      11. Socorrismo, primeiros auxilios, alimentación e nutrición
      12. Dinámicas de grupo
      13. Metodoloxía Educativa
      14. Programación
      15.  Xestión de Recursos Emocionais
      • Ponentes Escola Rural de Tempo Libre 
  • martes, 29 de marzo
    • 16:00-21:00 h. Clase presencial.
      1.   O Xogo
      2.   Campismo e Acampada
      3.   Animación á lectura
      4.   Recursos para o tempo libre: veladas e cancións
      5.   Animación teatral
      6.   Manualidades no tempo libre
      7.   Medios Audiovisuais
      8.   Animación Deportiva
      9.   Educación Ambiental
      10. Diversidade Funcional
      11. Socorrismo, primeiros auxilios, alimentación e nutrición
      12. Dinámicas de grupo
      13. Metodoloxía Educativa
      14. Programación
      15.  Xestión de Recursos Emocionais
      • Ponentes Escola Rural de Tempo Libre 
  • miércoles, 30 de marzo
    • 16:00-21:00 h. Clase presencial
      1.   O Xogo
      2.   Campismo e Acampada
      3.   Animación á lectura
      4.   Recursos para o tempo libre: veladas e cancións
      5.   Animación teatral
      6.   Manualidades no tempo libre
      7.   Medios Audiovisuais
      8.   Animación Deportiva
      9.   Educación Ambiental
      10. Diversidade Funcional
      11. Socorrismo, primeiros auxilios, alimentación e nutrición
      12. Dinámicas de grupo
      13. Metodoloxía Educativa
      14. Programación
      15.  Xestión de Recursos Emocionais
      • Ponentes Escola Rural de Tempo Libre 
  • jueves, 31 de marzo
    • 16:00-21:00 h. Clase presencial.
      1.   O Xogo
      2.   Campismo e Acampada
      3.   Animación á lectura
      4.   Recursos para o tempo libre: veladas e cancións
      5.   Animación teatral
      6.   Manualidades no tempo libre
      7.   Medios Audiovisuais
      8.   Animación Deportiva
      9.   Educación Ambiental
      10. Diversidade Funcional
      11. Socorrismo, primeiros auxilios, alimentación e nutrición
      12. Dinámicas de grupo
      13. Metodoloxía Educativa
      14. Programación
      15.  Xestión de Recursos Emocionais
      • Ponentes Escola Rural de Tempo Libre 
  • viernes, 1 de abril
    • 16:00-21:00 h. Clase presencial.
      1.   O Xogo
      2.   Campismo e Acampada
      3.   Animación á lectura
      4.   Recursos para o tempo libre: veladas e cancións
      5.   Animación teatral
      6.   Manualidades no tempo libre
      7.   Medios Audiovisuais
      8.   Animación Deportiva
      9.   Educación Ambiental
      10. Diversidade Funcional
      11. Socorrismo, primeiros auxilios, alimentación e nutrición
      12. Dinámicas de grupo
      13. Metodoloxía Educativa
      14. Programación
      15.  Xestión de Recursos Emocionais
      • Ponentes Escola Rural de Tempo Libre 
  • lunes, 4 de abril
    • 16:00-21:00 h. Clase presencial.
      1.   O Xogo
      2.   Campismo e Acampada
      3.   Animación á lectura
      4.   Recursos para o tempo libre: veladas e cancións
      5.   Animación teatral
      6.   Manualidades no tempo libre
      7.   Medios Audiovisuais
      8.   Animación Deportiva
      9.   Educación Ambiental
      10. Diversidade Funcional
      11. Socorrismo, primeiros auxilios, alimentación e nutrición
      12. Dinámicas de grupo
      13. Metodoloxía Educativa
      14. Programación
      15.  Xestión de Recursos Emocionais
      • Ponentes Escola Rural de Tempo Libre 
  • martes, 5 de abril
    • 16:00-21:00 h. Clase presencial.
      1.   O Xogo
      2.   Campismo e Acampada
      3.   Animación á lectura
      4.   Recursos para o tempo libre: veladas e cancións
      5.   Animación teatral
      6.   Manualidades no tempo libre
      7.   Medios Audiovisuais
      8.   Animación Deportiva
      9.   Educación Ambiental
      10. Diversidade Funcional
      11. Socorrismo, primeiros auxilios, alimentación e nutrición
      12. Dinámicas de grupo
      13. Metodoloxía Educativa
      14. Programación
      15.  Xestión de Recursos Emocionais
      • Ponentes Escola Rural de Tempo Libre 
  • miércoles, 6 de abril
    • 16:00-21:00 h. Clase presencial.
      1.   O Xogo
      2.   Campismo e Acampada
      3.   Animación á lectura
      4.   Recursos para o tempo libre: veladas e cancións
      5.   Animación teatral
      6.   Manualidades no tempo libre
      7.   Medios Audiovisuais
      8.   Animación Deportiva
      9.   Educación Ambiental
      10. Diversidade Funcional
      11. Socorrismo, primeiros auxilios, alimentación e nutrición
      12. Dinámicas de grupo
      13. Metodoloxía Educativa
      14. Programación
      15.  Xestión de Recursos Emocionais
      • Ponentes Escola Rural de Tempo Libre 
  • jueves, 7 de abril
    • 16:00-21:00 h. Clase presencial
      1.   O Xogo
      2.   Campismo e Acampada
      3.   Animación á lectura
      4.   Recursos para o tempo libre: veladas e cancións
      5.   Animación teatral
      6.   Manualidades no tempo libre
      7.   Medios Audiovisuais
      8.   Animación Deportiva
      9.   Educación Ambiental
      10. Diversidade Funcional
      11. Socorrismo, primeiros auxilios, alimentación e nutrición
      12. Dinámicas de grupo
      13. Metodoloxía Educativa
      14. Programación
      15.  Xestión de Recursos Emocionais
      • Ponentes Escola Rural de Tempo Libre 
  • viernes, 8 de abril
    • 16:00-21:00 h. Clase presencial.
      1.   O Xogo
      2.   Campismo e Acampada
      3.   Animación á lectura
      4.   Recursos para o tempo libre: veladas e cancións
      5.   Animación teatral
      6.   Manualidades no tempo libre
      7.   Medios Audiovisuais
      8.   Animación Deportiva
      9.   Educación Ambiental
      10. Diversidade Funcional
      11. Socorrismo, primeiros auxilios, alimentación e nutrición
      12. Dinámicas de grupo
      13. Metodoloxía Educativa
      14. Programación
      15.  Xestión de Recursos Emocionais
      • Ponentes Escola Rural de Tempo Libre 
  • lunes, 11 de abril
    • Clase en liña.
       
      1.      Psicoloxía
      2.      Socioloxía e Asociacionismo
      3.      Adolescencia, drogodependencia e sexualidade.
      4.      Lexislación
      5.      Novas tecnoloxías no tempo libre
      • Ponentes Escola Rural de Tempo Libre 
  • martes, 12 de abril
    • Clase en liña.
       
      1.      Psicoloxía
      2.      Socioloxía e Asociacionismo
      3.      Adolescencia, drogodependencia e sexualidade.
      4.      Lexislación
      5.      Novas tecnoloxías no tempo libre
      • Ponentes Escola Rural de Tempo Libre 
  • miércoles, 13 de abril
    • Clase en liña.
       
      1.      Psicoloxía
      2.      Socioloxía e Asociacionismo
      3.      Adolescencia, drogodependencia e sexualidade.
      4.      Lexislación
      5.      Novas tecnoloxías no tempo libre
      • Ponentes Escola Rural de Tempo Libre 
Inscripción

úmero de Cuenta: 2080 5152 58 3040026385 Nova Galicia Banco. IBAN: ES3020805152583040026385. Código SWIFT-BIC:CAGALESMMXXX

Justificante de pago: O participante entregará o el justificante de pago en el Centro Asociado de Lugo o enviarlo por correo electrónico a info@lugo.uned.es

Devolución de matrícula: Las peticiones de baja o anulación de matrícula deberán ser notificadas por escrito(correo electrónico o fax) al menos 3 días antes del comienzo de la actividad. Pasado este periodo, la matrícula sólo será devuelta en caso de enfermedad o incompatibilidad laboral sobrevenida, para lo que el alumno deberá presentar la documentación que así lo acredite

Os participantes deberán entregar no Centro Asociado de Lugo a seguinte documentación ó realizar a matrícula ou na primeria sesión presencial :
- 1 foto tamaño carnet
- Copia do DNI (como mínimo ten que ter os 18 años cumpridos)
- Copia da titulación mínima
-Documento debidamente firmado que lle proporcionaremos na Secretaría del Centro Asociado de Lugo conforme entrega a documentación esixida e cumple cos requisitos.
- Xustificante de Pago da matricula.
- O participante SÓ PODE FALTAR  40 HORAS en total da formación, computando parte presencial e online.

  Víctimas de violencia de género Matrícula Ordinaria Ámbito UNED Personas con discapacidad Personas en situación de desempleo
Precio220 €230 €220 €215 €220 €
Coordinado por
María Fuensanta Otero Beltrán
Pedagoga. Profesora - Tutora con Venia Docendi UNED Lugo.    Coordinadora Extensión Universitaria CA Lugo. Coach educativa. Educación de Adultos y Animación Sociocultural. Coordinadora Aula de Foz.
Ponente
Ponentes Escola Rural de Tempo Libre
Dirigido a
O uso de novas metodoloxías fai que a nosa formación sexa moi valorada na actualidade polas empresas para a contratación do seu personal.
Objetivos
Superar os módulos para acadar o título de Monitor de Tempo Libre da Xunta de Galicia.
Metodología
ACTIVIDADE CON CARGA PRESENCIAL MOI ACTIVA E PARTICIPATIVA: 350 horas presenciais e 150 horas online.
Colaboradores

Organiza

UNED LUGO

Coordina

Extensión Universitaria UNED LUGO

Colabora

Diputación Lugo
Concello de Lugo

Imparte

Escola Rural de Tempo Libre
Objetivos de Desarrollo Sostenible

Esta actividad impacta en los siguientes Objetivos de Desarrollo Sostenible:

Más información
UNED Lugo
Tolda de Castela Nº4B
27169 Lugo Lugo
982.28.02.02 / info@lugo.uned.es
Imágenes de la actividad
  • Facebook

  • Twitter

  • UNED